ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Τοπικό Χανίων: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Mε πλήρη δράση συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο τα τοπικά πρωταθλήματα Α’, Β’ και Γ’ Κατηγορίας Χανίων.

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Σάββατο 15 Φεβρουαρίου

15.00 Θύελλα-Σπάθα στο Καστέλι
Διαιτητής: Αντωνίου
Βοηθοί: Αναστασάκης-Λογαρίδης
Παρατηρητής διαιτησίας: Κουρκούνας

15.00 Τιτάν-Παλαιόχωρα στο Νιο Χωριό
Διαιτητής: Χρυσός
Βοηθοί: Γαλάνης-Καντεράκη
Παρατηρητής διαιτησίας: Βασσάλος

15.00 Απόλλων-Άρης Σούδας στη Σούδα
Διαιτητής: Γ. Γιαννουλάκης
Βοηθοί: Κομισοπούλου-Κουρκουμελάκης
4ος: Κουκουράκης
Παρατηρητής διαιτησίας: Τριανταφύλλου

15.00 Αστέρας Χαλέπας-Ίκαρος στη Μον. Ελιά
Διαιτητής: Μισαηλίδης
Βοηθοί: Χάμπας-Μαραγκάκης
Παρατηρητής διαιτησίας: Λιναράκης

15.00 Ηρακλής-Μινώταυρος στα Νεροκούρου
Διαιτητής: Ούτας
Βοηθοί: Μαρνέζος-Χατζηδάκης
Παρατηρητής διαιτησίας: Αγγελάκης

15.00 Γρανίτης-Δόξα στην Αγία Μαρίνα
Διαιτητής: Κανελάκης
Βοηθοί: Μαρκετάκης-Κολοκοτρώνης
Παρατηρητής διαιτησίας: Ανδρινόπουλος

Κυριακή 16 Φεβρουαρίου

10.45 Χάλης-Ιδομενέας στο Βαρύπετρο
Διαιτητής: Γ. Γιαννουλάκης
Βοηθοί: Κομισοπούλου-Κουρκουμελάκης
Παρατηρητής διαιτησίας: Βασσάλος

15.00 Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-ΑΕ Κυδωνίας στους Αγίους Αποστόλους
Διαιτητής: Γεωργόπουλος
Βοηθοί: Μαρκετάκης-Μαυρεδάκης
Παρατηρητής διαιτησίας: Βασσάλος

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Σάββατο 15 Φεβρουαρίου

15.00 ΕΘΚ-Άμιλλα στα Καθιανά
Διαιτητής: Παναγόπουλος
Βοηθοί: Κουκλάκης-Στεφανίδου
Παρατηρητής διαιτησίας: Μπομπόρης

15.00 Πέργαμος-Ασπίδα στο Elpisniki
Διαιτητής: Χρ. Γιαννουλάκης
Βοηθοί: Μπραουδάκη-Μπαντά
Παρατηρητής διαιτησίας: Καπιδάκης

Κυριακή 16 Φεβρουαρίου

10.45 Ροδωπού-Ιωνία 2000
Διαιτητής: Κουκλάκης
Βοηθοί: Τσαπαρίδης-Χατζηδάκης
Παρατηρητής διαιτησίας: Δοκιμάκης

10.45 Καλτσέτο-ΑΠ Σούδας στη Μον. Ελιά
Διαιτητής: Τρίγκας
Βοηθοί: Μαυρεδάκης-Μαραβελάκης
Παρατηρητής διαιτησίας: Τριανταφύλλου

15.00 Θησέας-Κορωνίδα στη Μον. Ελιά
Διαιτητής: Κουκουράκης
Βοηθοί: Γαλάνης-Κολοκοτρώνης
Παρατηρητής διαιτησίας: Δοκιμάκης

15.00 Νέος Σαμψών-Άπτερα στο Νιο Χωριό
Διαιτητής: Χρ. Γιαννουλάκης
Βοηθοί: Μαραβελάκης-Μπαταγκιώνη
Παρατηρητής διαιτησίας: Λιναράκης

15.00 Ήφαιστος-Ποσειδών Κ.Ρ. στα Νεροκούρου
Διαιτητής: Παναγόπουλος
Βοηθοί: Κανελάκης-Μισαηλίδης
Παρατηρητής διαιτησίας: Αλογδιανάκης

15.00 Υρτακίνα-Ποσειδών Τσικαλαριών στην Κάντανο
Διαιτητής: Αντωνίου
Βοηθοί: Τσαπαρίδης-Πέτσας
Παρατηρητής διαιτησίας: Λεφάκης

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Σάββατο 15 Φεβρουαρίου

18.00 Κουμπές-Νέοι Μινωταύρου στα Νεροκούρου
Διαιτητής: Γεωργόπουλος
Βοηθοί:  Σαρικάκη-Οβάκογλου
Παρατηρητής διαιτησίας: Αλογδιανάκης

Κυριακή 16 Φεβρουαρίου

10.45 Γαλατάς-Τάλως στους Αγίους Αποστόλους
Διαιτητής: Λογαρίδης
Βοηθοί:  Πολυθοδωράκης-Σακελλαρίδης
Παρατηρητής διαιτησίας: Καπιδάκης

15.00 Νέος Κισσαμικός-Άρης Βουκολιών στο Καστέλι
Διαιτητής: Ούτας
Βοηθοί:  Αναστασάκης-Μπραουδάκη
Παρατηρητής διαιτησίας: Τριανταφύλλου

15.00 Δάφνη-Ατρόμητος Μάλεμε
Διαιτητής: Πολυθοδωράκης
Βοηθοί: Στεφανίδου-Οβάκογλου
Παρατηρητής διαιτησίας: Ανδρινόπουλος

15.00 Σφακιά-Ασπάλαθος στο Φραγκοκάστελο
Διαιτητής: Κατσαρός
Βοηθοί:  Χάμπας-Περδικάρη
Παρατηρητής διαιτησίας: Αγγελάκης

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ