Εμπλουτισμένη με πάρα πολλές δράσεις ,σε συνεργασία με το Δήμο Χανίων, φορείς και επιχειρήσεις της πόλης και ιδιαίτερα της συνοικίας μας ,φιλοδοξούμε να σκορπίσει χαμόγελα χαράς και διασκέδασης σε όλους .
Η πρόσκληση είναι μεγάλη και ανοικτή για μικρούς και μεγάλους και το μόνο που θέλουμε από εσάς είναι η συμμετοχή σας ,το κέφι και τη θετική σας διάθεση.
Ευχαριστούμε θερμά και από τα βάθη της καρδιάς τους υποστηρικτές μας και σε αυτή την προσπάθεια,με την ευχή η προσφορά τους να γυρίσει στο πολλαπλάσιο,στους ίδιους,στις οικογένειές τους και στις επιχειρήσεις τους.
![](https://flashnews.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG-6df42f9d730d0b01486923eec9f2163f-V.png)